Emma a Ella jako puberťačky

23. července 2015 v 16:44 |  Postavy
Emma s Ellou se narodily 15. 10. 1993 jako nejmladší děti do rodiny Enderwoodových. Jelikož to byla jediná děvčata v rodině, všechno se od jejich narození najednou změnilo, zejména pak chování všech jejich čtyř bratrů.

Harrymu bylo v té době 13 let, tudíž si až příliš dobře uvědomoval zodpovědnost, kterou děti představují. Jelikož byl velice vnímavý, pochopil, že i on se bude muset starat o tyto dvě malé panenky. Jeho mladší bratři byli po většinu času zaneprázdněni svými aktivitami, tréninky a sportováním samotným, takže to byl on, kdo trávil s děvčaty nejvíce času. Miloval je a ony zbožňovaly jeho, byl pro ně možná ještě větším vzorem než samotný John.

Přestože se jim v útlém dětství nejvíce věnoval Harry, vycházely dobře i s ostatními sourozenci. Jak Ryan, tak Jolyon i Scott své malé sestřičky za každé situace ochraňovali a nedovolili by, aby jim kdokoli nebo cokoli ublížilo. A to se dodnes nezměnilo.

V době, kdy už ale byli všichni bratři vedeni profesionálními trenéry, zůstal najednou John mimo dění, a tak jen tak pro zábavu brával své dcery ven zahrát si tenis. Postupně, aniž by si uvědomil hloubku svého počínání, jim předával své vědomosti a znalosti o tenise, až v nich najednou uviděl nadějnou tenisovou dvojici stvořenou pro čtyřhru. Kdo by si na kurtu nerozuměl lépe než jednovajedná dvojčata!

Emma i Ella byly stejné, obě měly světlé vlasy a modré oči, měly stejný úsměv i postavu. Jediný viditelný rozdíl byla výška, protože Emma byla o pár centimetrů vyšší než Ella. Byly to mladé, na začátku roku 2012, osmnáctileté dívky, teenagerky a puberťačky. I když svůj život zasvětily sportu, nadále se snažily zdokonalovat se i v základních vědomostech, proto měly individuální studijní plán na gymnáziu. Byly slavné, světové jedničky ve čtyřhře juniorského tenisu, na škole byly také oblíbené, byly krásné a mnoho kluků by pro ně lehce ztratilo hlavu. Jenže to by jejich otec nesměl být zároveň i jejich trenér. Mají jen jedna druhou a tenis, ztratit to by pro ně znamenalo přijít o všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | Web | 23. července 2015 v 18:14 | Reagovat

Pěkný úvod. Těším se na ně :-)

2 startagainnovel startagainnovel | 24. července 2015 v 17:38 | Reagovat

Můžu jenom prozradit, že u nich to oproti původní verzi bude velká změna :-D :-P

3 Niki Niki | Web | 24. července 2015 v 17:48 | Reagovat

Neee :-( Já chci Fina! A ne že si budou hrát jedna na druhou nebo tak něco :-P

4 startagainnovel startagainnovel | 31. července 2015 v 10:40 | Reagovat

:-D :-D Fin bude :-P ale víc neprozradím 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama