Červenec 2015

Každá posedlost má svůj důvod

23. července 2015 v 17:46 OneShoty
Bylo mrazivé lednové ráno, na digitálním budíku svítilo červeně 3:40. Scott stál u pootevřeného okna jen do půl těla svlečený a svůj pohled upíral do dáli na kopce a jehličnany, které se koupaly v záři měsíce a hvězd. Ještě dlouho bude trvat, než se v tuto ranní hodinu na obzoru objeví první zlatavé paprsky. Scott si povzdechl a shrábl ze stolku vedle sebe skleničku s ledem .. a s hlavně starou dobrou whiskey. Svůj pohled stočil k bílým dveřím hned vedle neustlané postele a zaposlouchal se do šumění vody ve sprše. Byla tam a sprchovala se. Když chtěla, aby tam šel s ní, odmítl. Teď přemítal o tom, proč to udělal. Nešlo o to, že by ji neměl rád, měl ji rád a ona měla ráda jeho, jenže Scottovi to nestačilo. Navíc ho téměř děsila její touha po jeho pozornosti, vždy byla neodbytná, i proto jí dal šanci, aby mu dokázala, co k němu cítí a aby i on ji zkusil milovat.
Přidušeně se zasmál.
˜"Milovat ...," zašeptal a ihned potřásl hlavou.
Věděl, co musí neprodleně udělat. Kopnul do sebe whiskey, otočil se od okna a shrábl z podlahy své tričko. Jenže než si ho stihl obléct, otevřely se dveře od koupelny.

Emma a Ella jako puberťačky

23. července 2015 v 16:44 Postavy
Emma s Ellou se narodily 15. 10. 1993 jako nejmladší děti do rodiny Enderwoodových. Jelikož to byla jediná děvčata v rodině, všechno se od jejich narození najednou změnilo, zejména pak chování všech jejich čtyř bratrů.

Harrymu bylo v té době 13 let, tudíž si až příliš dobře uvědomoval zodpovědnost, kterou děti představují. Jelikož byl velice vnímavý, pochopil, že i on se bude muset starat o tyto dvě malé panenky. Jeho mladší bratři byli po většinu času zaneprázdněni svými aktivitami, tréninky a sportováním samotným, takže to byl on, kdo trávil s děvčaty nejvíce času. Miloval je a ony zbožňovaly jeho, byl pro ně možná ještě větším vzorem než samotný John.

Scott jako věčný smíšek

10. července 2015 v 21:26 Postavy
Scott se narodil 9. 12. 1989 jako nejmladší syn Susan a Johna Enderwoodových. I když se později do rodiny narodily ještě dvě děvčata, byl to vždycky on, koho jeho tři starší bratři považovali za benjamínka rodiny a nepřestávali mu v dětství provádět různé vtipné kousky. Scott se svou "rolí" neměl problém, byl to takový smíšek celé rodiny, všechno viděl pozitivně a rád se smál.

Jako malý si hrával se všemi svými bratry, nějaký čas trávil spolu s Ryanem na kole, nebo chodil s Jolyonem na zimní stadion, běhal, plaval, ale nic ho nenaplňovalo tak, jako sporty jeho starší bratry, kterým se věnovali. Co ale miloval, bylo vysedávat v zimě u televize a sledovat lyžařské závody, fascinoval ho sníh a um závodníků, kteří se spouštěli z prudkých svahů někdy až téměř do neznáma. Proto začal na své rodiče naléhat, aby jako rodina jezdili na hory lyžovat.