Jolyon jako nezbedné dítě

30. června 2015 v 15:04 |  Postavy
Jolyon se narodil 12. 8. 1987 do rodiny s dvěma staršími bratry, kdy jednomu z nich bylo 7 let a druhému 2 roky. Sedmiletý Harry už tehdy cítil odpovědnost za své dva mladší sourozence, a to netušil, že mu ještě další přibudou. Nicméně Harry se tedy už od útlého věku snažil o bratry starat a postupně si s nimi samozřejmě i hrát. Ovšem tak, jak se jeho pozornosti neustále dožadoval Ryan, tak byl Jolyon naopak samostatný.

Již během prvních let na základní škole mají děti možnost zapsat se do různých zájmových kroužků, činností, sportů apod. Jakmile se před Jolyonem otevřela možnost začít hrát hokej, bylo rozhodnuto.

Jolyon bez potíží jako sedmiletý přesvědčil Susan i Johna, že tohle je přesně to, co chce dělat, a ti dva ho zapsali na tréninky. Zprvu to samozřejmě byl pro Jolyona jenom koníček, jenže postupem času se k hokeji upínal čím dál víc, čím dál víc ho začínal bavit, vymýšlel si vlastní prvky a triky, začal chtít být profesionálním hokejovým hráčem. V té době už rodiče podporovali ve sportovní kariéře Ryana, tudíž bylo nemožné, ba přímo nemyslitelné, že by nic takového neposkytli i svému druhému synovi. A tak Jolyona zapsali mezi juniory amerického hokeje. Již po prvním roce se neuvěřitelně zlepšil a hned držel krok s o tři roky staršími spoluhráči. V té době byl trenérem družstva Eddie Williams, který si samozřejmě ihned všiml Jolyonova talentu a neváhal to říct i Susan a Johnovi. Ani jeden nebyl ani chvíli na pochybách, že by nechali svého syna nepokračovat v tom, co ho baví. A tak se ho Eddie ujal, nejen jako trenér mužstva, ale zároveň jako jeho osobní poradce a později i jako osobní kouč.

Lední hokej však nebyla jediná Jolyonova vášeň. To, co si zamiloval, byly ženy. Ženy, dívky, jakéhokoliv věku, barvy pleti, národnosti, vzrůstu, barvy vlasů .. jednoduše všechny. Jako dospívající chlapec okouzloval starší dívky a ženy vzletnými řečičkami a květnatými větami, upoutával jejich pozornost a pochopitelně je časem začal i sexuálně přitahovat. Jolyon již od mládí nebyl připravený na to se vázat, ve skutečnosti neměl nikdy vážný a dlouhotrvající vztah s jednou ženou či dívkou. Dle svých slov jednoduše miloval ženy a nestyděl se za to. Na veřejnosti neměl problém své vášně ukázat a klidně i demonstrovat nějakou chutnou skandální fotografií a ještě skandálnějším článkem v novinách, který v řadách hokejistů nejednou vzbudil pořádný poprask. Jenže Jolyon si z toho nic nedělal a byl sám sebou. Možná i proto mu den ode dne přibývaly fanynky (samozřejmě i fanoušci) po celém světě. A to vše bylo umocněno jeho přechodem mezi hokejovou hráčskou elitu. Přestupem do prestižního newyorského klubu Rangers v roce 2007 se zapsal na listinu nejmladších hráčů kanadsko-americké NHL a od té doby jeho hvězda stále stoupá. Mezi jeho největší sny patří vyhrát Stanleyův pohár a zlatou medaili z mistrovství světa a olympijských her. Pro Jolyona tohle znamená třešničku na dortu, nic víc nepotřebuje a ani nechce. Pokud by se mu tohle podařilo, měl by za to, že má vše, co jenom člověk může mít. Ovšem jedna věc, ta, kterou nevýslovně pohrdá a která pro něj ztrácí na významu, může být nakonec klíčem k celému jeho úspěchu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | Web | 1. července 2015 v 11:18 | Reagovat

Já se na Jolyona tak těším! :D Ty jeho hlášky a tak všechno, ten jeho bohémský život, to je prostě mega :D  :D
A btw, on hraje v týmu s Gáboríkem? :-D

2 startagainnovel startagainnovel | 1. července 2015 v 13:03 | Reagovat

On sám je mega :D a plánuju, aby byl ještě víc mega a boží :-D :-D
Heeeeej :-P :-D :-D asi joo, když je na fotce :-D

3 Niki Niki | Web | 1. července 2015 v 16:19 | Reagovat

Boží. To je boží slovo :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama