Harry jako nejstarší syn

18. června 2015 v 18:04 |  Postavy
Harry Enderwood se narodil 20. 7. 1980 v New Yorku matce Susan a otci Johnovi. Je tedy nejstarším ze sourozenců Enderwoodových, kolem kterých se momentálně točí celá Amerika. Harry byl již odmalička velice vnímavý a jako jediný si pamatuje na dědečka George, který bohužel zemřel na infarkt rok předtím, než se narodil Harryho mladší bratr Ryan. Jedna z mála Harryho vzpomínek je ta, když dědečkovi seděl na klíně v jeho pracovně v sídle firmy NDW a poslouchal, jak mu George říkal, že cítí, že Harry bude jednou jeho nástupce. Tak se i stalo. Harry byl vždy ve škole vzorný žák, dobře se učil a měl tolik kamarádů, kolik uznal za vhodné. Vystudoval střední průmyslovou školu, na kterou svým způsobem navázal studiem ekonomiky v průmyslových subjektech. Již během studií vypomáhal ve firmě a jeho pozice byla čím dál silnější. Bylo to i tím, že John firmu již téměř opustil a nikdo z rodiny k ní neměl blíž než právě Harry, který nikdy nezapomněl na Georgeova slova. Po promoci a ukončení studií na univerzitě se stal stálým zaměstnancem firmy. Postupně se propracoval na vedoucího prodeje, finančního ředitele, až skončil na pozici generálního ředitele.Na jaře roku 2008 se během jedné prezentace své firmy seznámil s Lucy Evertonovou, která zastupovala jednu z jejich partnerských společností. Byla to velmi pěkná blondýnka s krátkými vlasy, která Harrymu učarovala svým kouzelným úsměvem. Začali spolu chodit, což nakonec vyústilo v to, že Lucy opustila své předchozí zaměstnání a nastoupila pracovat do firmy NDW jako asistentka generálního ředitele - Harryho. Asi po roce a půl, když se k nim nastěhovala do vily, zjistila, že je těhotná. Přibližně o měsíc později proběhla velkolepá svatba, na kterou se v rodině často vzpomíná. V únoru 2010 pak porodila holčičku, které s Harrym vybrali jméno Amanda.

Harry svou práci miluje a nikdy by se nechtěl stát někým jiným, dělat jinou práci. Je dost úspěšným a známým podnikatelem, který si své místo na výsluní vydobyl svou vlastní pílí a jméno dědečka Enderwooda tak nebylo zahanbeno. Často se objevuje i v médiích, ať už v kladném či záporném slova smyslu, v seriózním tisku či bulváru, je prostě slavný. A nemusí být ani sportovcem. Tak jako jeho sourozenci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | Web | 21. června 2015 v 21:25 | Reagovat

"Měl tolik kamarádů, kolik uznal za vhodné." Aha :-D Jinak jsem teda zvědavá, kam se jeho cesta bude ubírat, protože to vypadá, že děj je oproti tomu, co jsem četla prvotně, upravený :-P

2 startagainnovel startagainnovel | 22. června 2015 v 7:46 | Reagovat

Je možná (nebo vlastně bude) trošku upravený a zkonkretizovaný, ale hlavní linie zůstává ;-)

3 Niki Niki | Web | 22. června 2015 v 10:31 | Reagovat

Jéé, tak to se těším :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama